Türkiye’nin En İyi Kamp Yerleri

2
2124

Türkiye’deki Kamp Yerleri Haritası

Türkiye’deki kamp alanlarına tek sayfadan kolay bir şekilde ulaşmaya ne dersiniz? Ücretsiz kamp alanları haritası Kampyerleri.org kurucusu Niyazi Solak tarafından düzenlendi ve siz değerli kullanıcıların beğenisine sunuldu. 81 ilde +250 kamp alanını tek sayfada ve tek harita üzerinde görüntüleyebilecek ayrıca bu kamp alanları hakkında bilgiye erişebileceksiniz.

KAMP ALANLARI TEK SAYFADA

Ücretsiz kamp alanları haritası 11 Eylül 2017 tarihinde Google Maps platformu kullanılarak oluşturuldu. Ayrıca kamp alanlarının lokasyon bilgilerine de kolay bir şekilde erişebiliyorsunuz. Kamp yapmak istediğiniz kamp yerine tıklayarak orayla ilgili bilgilere de göz atabilirsiniz. Yaklaşık 1 haftada hazırlanan kamp alanları haritasını siz de sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın.

2 YORUMLAR

  1. […] Türkiye kamp alanları fiyatları hakkında bir bilgim yok. Bu sebeple karşılaştırma yapmam doğru olmayacaktır. Amerika milli parklarında kamp alanı gecelik ücretleri 10-20 Dolar arası değişiyor. Ücretler çadırınızı üzerine kurduğunuz bölge için ödeniyor. Seyahate iki kişi çıkıyorsanız gecelik ücreti paylaşmış oluyorsunuz. Dolar kazanıp dolar harcayan biri için gecelik 10-20 Dolar ödemek, hatta bu ücreti kamp arkadaşı ile paylaşmak gerçekten ucuz bir tatil. Sosyal medyada takip ettiğim kadarı ile Türkiye’de kamp turları düzenleniyor. Amerika’da böyle turlar yapılmıyor. Milli parklar resmi internet sitelerinden veya eyaletlere ait resmi patika yollarını ve durumlarını paylaşan sitelerden ücretsiz bir şekilde yararlanmak ve seyahatinizi planlamak çok kolay. Park içlerinde, giriş kapılarında haritalar ücretsiz olarak ziyaretçilere veriliyor. Gideceğiniz bölgenin yolunu bulmak aslında çok kolay çünkü tüm yürüyüş patikaları ve ulusal parklar özel koruma altında, bakımları düzenli yapılıyor ve tabelalar asılıyor. Ziyaretçilerin doğaya olan saygısı ise sonsuz. Kimse çöplerini toplamadan evine dönmüyor. Topladığımız çöplerimizi de kamp sonunda arabamızı park ettiğimiz otoparklarda sağlanan çöp kutularına atıyoruz. […]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin